Kokio dydžio rekuperatoriaus jums reikia?

Jei turite didelį namą, planuojate jame laikyti daug žmonių arba turite dideles pajamas, jums reikės didesnio oro valytuvo. Oro valytuvas, kurio talpa 6,5 kub. cm, idealiai tinka namams, kuriuose gyvena daug žmonių, arba jei planuojate jį naudoti reguliariai. Kita vertus, jei turite nedidelius namus, gerai juos prižiūrite arba neturite daug besimėtančių daiktų, puikiai tiks mažesnis oro valytuvas.

Jei turite didelius namus ir oro valytuvą naudosite nedažnai, taip pat turėtumėte pagalvoti, kaip dažnai planuojate jį naudoti. Didelės talpos mini rekuperatorius yra geresnis pasirinkimas, jei tikėtina, kad jį naudosite dažniau.

Kaip dažnai planuojate naudoti oro valytuvą?

Norėsite pagalvoti, kaip dažnai planuojate naudoti oro valytuvą. Jei ketinate jį naudoti vos kelis kartus per metus, geriau rinktis mažą oro valytuvą, jungiamą į elektros lizdą. Tačiau jei ketinate jį naudoti reguliariai, jam reikės daugiau priežiūros ir jis bus brangesnis. Dideliam rekuperatoriui, kuris jungiamas į lizdą, reikės mažiau priežiūros, o jo eksploatacija bus pigesnė.

Pagalvokite, kaip dažnai naudosite oro valytuvą, kiek žmonių kvėpuos išvalytu oru ir kiek kainuos jo eksploatacija. Jei neketinate oro valytuvo naudoti reguliariai, o planuojate jį naudoti retkarčiais, puikiai tiks mažesnis modelis, jungiamas į elektros lizdą. Tačiau jei planuojate jį naudoti reguliariai, norėsite didelio oro valytuvo, kuris jungiamas į elektros lizdą. Dideliam rekuperatoriui reikės mažiau priežiūros, o jo eksploatacija bus pigesnė.

Pagalvokite, kiek jums reikia vietos

Jei jūsų namai nedideli, juose nėra daug dulkių ir žiedadulkių arba oro valytuvu naudojatės tik retkarčiais, puikiai tiks nedidelis oro valytuvas, jungiamas į elektros lizdą. Kita vertus, jei turite didelius namus, dažnai naudojate oro valytuvą arba jūsų namuose yra dulkių ir žiedadulkių, jums geriau tinka didesnis oro valytuvas, jungiamas į kištukinį lizdą.

Jei turite mažus namus, norėsite pagalvoti, kiek vietos reikia oro valytuvui. Jei jį galima įjungti į lizdą, jis puikiai tinka kompaktiškiems namams. Tačiau jei jį reikia laikyti ant lentynos, kampe ar ankštoje erdvėje, gali būti sunkiau naudoti.

Pagalvokite, kokius kitus teršalus sulaiko jūsų namai.

Jei jūsų namų oras pilnas dulkių, žiedadulkių ir kitų teršalų, sieninis rekuperatorius jums yra puikus pasirinkimas. Kuo daugiau teršalų sulaiko jūsų namai, tuo didesnė rekuperatoriaus nauda jūsų namuose. Jei jūsų namuose yra sveikų ir neužterštų patalpų, rekuperatorius jų nefiltruos.

Jei pastebėjote, kad jūsų namuose yra daug dulkių, žiedadulkių ir kitų teršalų, rekuperatorius gali padėti jų atsikratyti. Dulkės, alergenai ir kiti teršalai sukuria naštą jūsų organizmui ir gali sukelti ligas. Rekuperatorius gali padėti jums lengviau kvėpuoti ir būti sveikesniems.

Kiek dulkių ir žiedadulkių yra jūsų namuose?

Jei jūsų namuose mažai dulkių ir žiedadulkių, puikiai tiks mažesnis oro valytuvas, jungiamas į elektros lizdą. Tačiau jei gyvenate vietovėje, kurioje daug dulkių ar žiedadulkių, jums geriau tinka didelis rekuperatorius, jungiamas į lizdą. Vonios ventiliatorius ir rinkos naujienos.

Pagalvokite, kiek dulkių ir žiedadulkių yra jūsų namuose. Jei jo nedaug, puikiai tiks nedidelis oro valytuvas, jungiamas į lizdą. Kita vertus, jei jūsų namuose dulkių ir žiedadulkių daug, geriau rinktis didelį oro valytuvą, jungiamą į lizdą. Rekuperatorius su didele dulkių ir žiedadulkių gaudykle padės jums lengviau kvėpuoti ir būti sveikesniems.

Kurios taršos rūšys sukelia daugiausia sveikatos problemų?

Kaip aptarėme pirmiau, kurios rūšies tarša labiausiai kenkia sveikatai? EPA duomenimis, Jungtinėse Valstijose didžiausią susirūpinimą kelia apsinuodijimas anglies monoksidu. Šį apsinuodijimą sukelia nevisiškai sudegęs kuras, kuriame yra anglies.

Dabar, kai žinote, kokie teršalai labiausiai kenkia sveikatai, kokių rūšių teršalų yra jūsų namuose? Tarša, atsirandanti dėl degimo, įskaitant dujų, naftos ir medienos deginimą, yra viena didžiausių problemų namuose.

Kurios rūšies tarša labiausiai kenkia sveikatai?

Kaip aptarėme pirmiau, kurios rūšies tarša labiausiai kenkia sveikatai? EPA duomenimis, Jungtinėse Valstijose didžiausią susirūpinimą kelia apsinuodijimas anglies monoksidu. Šis apsinuodijimas atsiranda dėl nevisiško kuro, kuriame yra anglies, sudegimo.

Dabar, kai žinote, kokie teršalai labiausiai kenkia sveikatai, kokių rūšių teršalų yra jūsų namuose? Tarša, atsirandanti dėl degimo, įskaitant dujų, naftos ir medienos deginimą, yra viena didžiausių problemų namuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *