Artėja žiema. Ar esate pasiruošę tam, kas ateis? Jei gyvenate ten, kur nuo spalio iki balandžio būna sniego ir ledo, pats laikas pradėti ruoštis artėjančiam sezonui. Keliai tampa slidūs, sumažėja matomumas ir tampa daug sunkiau sustoti avarinėje situacijoje. Daugelis žmonių klysta manydami, kad, kadangi vasarą automobiliu važinėja tik sausais keliais, specialių padangų jiems neprireiks. Tinkamos padangos yra labai svarbu. Todėl daugelis jų, prasidėjus žiemos sąlygoms, atsiduria kelyje. Laimei, yra atsargumo priemonių, kurių galite imtis, kad išvengtumėte šio nemalonaus scenarijaus. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie žieminių padangų įsigijimą ir apie tai, kaip užtikrinti, kad jūsų automobilis atlaikytų žiemos vairavimo iššūkius.

Kodėl verta pirkti žiemines padangas?

Žieminės padangos, dar vadinamos žieminėmis padangomis, yra sukurtos taip, kad būtų efektyvesnės važiuojant snieguotomis ir apledėjusiomis sąlygomis. Jos turi daug minkštesnį gumos mišinį, kuris padeda geriau sukibti su kelio danga esant žemai temperatūrai. Paprastai jos gaminamos iš specialistas pataria, kaip išsirinkit padangas pagal automobilį. minkštesnės gumos, Delfi.lt straipsnis apie dygliuotas padangas kuri geriau sukimba su apledėjusia ar apsnigta kelio danga. Jos paprastai būna kietesnės ir patvaresnės nei vasarinės padangos, tačiau ne tokios kietos kaip visureigės padangos. Žieminių padangų protektoriaus raštas taip pat kitoks – jis turi gilesnius griovelius, kurie leidžia lengviau judėti per sniegą. Jos gaminamos su įvairiais mišiniais, priklausomai nuo klimato, kuriame gyvenate. Žieminės padangos ant automobilio ratų montuojamos nuo spalio iki balandžio (kai kuriose vietovėse – nuo gegužės). Jos pasižymi geresniu sukibimu su sniegu ir ledu ir yra skirtos atlaikyti iki -40 laipsnių C temperatūrą. Jos gaminamos iš natūralaus ir sintetinio kaučiuko derinio, turinčio specialų mišinį, kuris leidžia padangai išlikti elastingai esant labai žemai temperatūrai.

Kaip pirkti žiemines padangas?

Perkant žiemines padangas svarbu 15min apie padangas užtikrinti, kad pasirinktumėte tinkamą dydį. Montuodami tokio paties dydžio žiemines padangas, kaip ir jūsų turimos padangos, visada rinkitės mažesnio dydžio padangas. Taip padidinsite rato perimetrą ir išvengsite, kad ekstremaliomis važiavimo sąlygomis padanga nesiliestų su rato dugnu. Taip pat svarbu patikrinti žieminių padangų greičio kategoriją. Vasarinės padangos taip pat yra labai reikalingos kiekvienam vairuotojui. Didesnis greičio reitingas rodo didesnį gebėjimą sustoti sausame kelyje. Jei žiemos sąlygomis planuojate važiuoti dideliu greičiu, jums reikės žieminių padangų su didesniu greičio reitingu. Jei perkate internetu, įsitikinkite, kad pasirinkote patikimą mažmenininką. Pasidomėkite įmonės grąžinimo politika ir įsitikinkite, kad užsisakėte tinkamo dydžio padangą.

3 dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant žiemines padangas

Jei renkatės žiemines padangas, Kumho Tire turėtumėte nepamiršti šių patarimų. Žieminės padangos būna dviejų tipų – dygliuotos ir nedygliuotos. Dygliuotas žiemines padangas reikėtų naudoti tose vietovėse, kur gausiai sninga, ir dažnai ant automobilių be varančiųjų ratų. Nedygliuotos žieminės padangos naudojamos tose vietovėse, kur iškrenta nedidelis ar vidutinis sniegas, ir ar Kaune padangos pigesnės? automobiliuose su varomaisiais ratais. Norėdami maksimaliai išnaudoti žieminių padangų privalumus, turėtumėte apsvarstyti galimybę atnaujinti ir stabdžius. Žieminėse padangose naudojamas mišinys yra tinkamesnis naudoti esant žemai temperatūrai, tačiau jis taip pat gali būti šiek tiek abrazyvesnis nei vasarinėse padangose naudojamas mišinys. Klaipėdoje yra daug padangos tikrai geros kokybės. Jei turite prastos kokybės ratų komplektą, galite vengti ant jų montuoti žiemines padangas. Tikėtina, kad prastos kokybės ratai bus mažiau atsparūs papildomam dilimui.

2 žieminių padangų prekės ženklai, kuriais galite pasitikėti

Yra daugybė žieminių padangų prekės ženklų, kuriais galite pasitikėti. Jei galvojate apie žieminių padangų atnaujinimą, štai keletas, kuriuos verta apsvarstyti. Bridgestone: “Bridgestone” yra vienas iš pirmaujančių padangų gamintojų pasaulyje, o jų žieminės padangos yra labai vertinamos. Jie gamina įvairias žiemines padangas tiek lengviesiems automobiliams, tiek visureigiams. Jei gyvenate šaltame klimate, šios padangos yra puikus pasirinkimas. Continental: “Continental” yra dar vienas patikimas žieminių padangų gamintojas. Jie gamina žiemines padangas Šiauliuose internetu pristatomos operatyviai. lengviesiems automobiliams, visureigiams ir lengviesiems sunkvežimiams. Šios padangos gerai pritaikytos šalto klimato zonoms ir gali būti puikus jūsų transporto priemonės priedas. Žieminės padangos yra esminė jūsų žiemos vairavimo rinkinio dalis. Jos užtikrina puikų sukibimą su sniegu ir ledu ir yra sukurtos taip, kad atlaikytų iki -40 laipsnių C. Jos gaminamos iš natūralaus ir sintetinio kaučiuko derinio su specialiu mišiniu, kuris leidžia padangai išlikti elastingai esant labai žemai temperatūrai. Jei Perkant padangas Panevėžyje viskas vyksta tvarkingai. renkatės žiemines padangas, reikia nepamiršti kelių dalykų. Norėsite įsitikinti, kad renkatės tinkamo dydžio padangas, taip pat norėsite įsitikinti, kad renkatės jūsų poreikius atitinkantį protektoriaus raštą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *